Články

Šumivé bomby

Na našej stránke nájdete rôzne druhy a vône, ktoré Vám ponúkame. Hodia sa pre Vás ak chcete len tak zrelaxovať po dlhom a náročnom dni, alebo v zimnom období si chcete užiť horúci kúpeľ a mali by ste si tento relax dopriať minimálne raz do týždňa. Týmto celým podporíte svoje zdravie, psychiku, hydratujete si svoju pleť a vylúčite z tela toxíny a po takomto relaxačnom kúpeli sa Vám budem ľahšie zaspávať. Preto Vám ponúkamé naše šumivé bomby, aby ste si doma dokázali spraviť Váš súkromný wellness, ktorý Vám zaručí oddych.

Horúci kúpeľ skombinovaný s našími šumívy bombami, ale ďalšími produktami, ktoré u nás nájdete, detoxikuje organizumus a z tela vylúči veľkú časť škodlivých látok, čo sa odzrkadlí na stave Vašej pokožky. Takýmto kúpeľom odstránite, alebo zminimalizujete rôzne kožné problémy. Pri taktomto kúpeli sa Vám tiez prečistia dýchacie cesty a zrelaxujete.

V našej ponuke nájdete rôzne tvary šumivých bômb, ktoré majú rôzne farby, vône, alebo tvary. Obľúbené sú u nás aj šumivé bomby v tvare donuts. Ďalšia obľúbená varianta naších zákazníkov je aj darčekové balenie, ktoré poteší Vaších najbližších. 

 

 

Krátko si predstavíme čo je to tá šumivá bomba:

obsahuje sódu bikarbónu a zmes eterických olejov či parfúmov. Sódu bikarbónu poznali už v starom Egypte a postupne sa potvrdzovali jej blahodarné účinky nielen na žalúdok, ale aj na naše telo a zdravie. Sóda je dobrý prostriedok na zbavenie mastnoty, potu a odumretých častí Vašej pokožky a pleti. Už po pár minutách strávenych v horucom kúpeli sa Vaša pokožka stáva jemnejšia a vláčnejšia. Určite takýmto kúpeľom si pomáhate pri problémoch s kĺbami, pri rezmatizme, osteoporóze a tiež psoriáze. Pri kúpeli Vaše telo absorbuje cez póry určitú časť vody a toto v spojení so sódou zásaditého charakteru dokáže bojovať proti prekysleniu. Sóda v kúpeli je akýmsi elixírom mladosti, ktorý zabojuje nielen s tvorbou vrások, ale tiež z celulitídou. Chce to len jedno – pravidelnosť. Ak si nájdete po kúpeli čas ešte na polhodinový relax, naplno sa rozvinú príjemné účinky vody.Takže, je načase spraviť si poriadnu zásobu, milé dámy Je len na vás, akú si vyberiete. Super moment pri takomto kúpeli je ak si pustíte hudbu, obľúbený film, prečítate si knižku a úplne sa zrelaxujete vo Vašom domácom wellness, ktorý Vám našimi produktami ponúkame. 

V našej ponuke nájdete: 

- šumivé bomby 

- šumivé donuts

- luxusné mydlové kvety

- darčekové balenia

- Vianočné produkty

- Novinky (rôzne postavičky a prevedenia našich šumivých bômb)

- soli do kúpeľa

 

Čarovné sviečky

V našej ponuke nájdete aj novinku a to sú čarovné sviečky, ktoré sú posilnené čistým elementom ohňa, ktorý predstavuje transformáciu. Zapálením sviečky a prostrednístvom jej plameňa je schopnosť transformovať naozaj čokoľvek. Na stránke nájdete rôzne druhy sviečok, ktoré majú špecifickú vôňu a každá čarovná sviečka ma svoj obsah, ktorý vytvára to čarovno. Každá čarovná sviečka ma svoju špecifikáciu načo sa použivá máme čarovné sviečky na lásku, priateľstvo až po sladkú pomstu. Dokáže napríklad premeniť milostný list na popol a za jeho pomoci môžete uvariť jedlo pre udržanie života. Našou čarovnou sviečkou viete vykúzliť romantický záblesk svetla, ktorý uchváti Vaše srdce. Táto trasformačná energia je to, čo usmerňujete a tým umožňujete zmeny, po ktorých túžite vo svojom živote. Čarovné sviečky sú vyrobené zo sójového vosku. 

Vyberte si pre Vás najvhodnejšiu čarovnú sviečku a pri jej zapálení sa nebojte premýšľať nad tým čo by ste si priali, ale dávajte si pozor či si prajete :).